Przedszkole Białystok

Przedszkole to instytucja opiekuńczo-wychowawcza, której zadaniem jest zapewnienie dzieciom właściwych warunków rozwoju fizycznego, umysłowego, emocjonalnego i społecznego, ale czy przedszkole to tylko tyle? Nowo powstałe niepubliczne przedszkole na Zielonej Górce w Białymstoku ma do zaoferowania znacznie więcej. Działające od września 2012 roku przedszkole, mieści się w nowym zaprojektowanym i wybudowanym z myślą o potrzebach przedszkola, ponad 900 metrowym budynku przy ulicy Weneckiej na terenie kameralnego osiedla domów szeregowych Zielona Górka, w otoczeniu terenów zielonych i niedalekim sąsiedztwie lasu. Przedszkole może się poszczycić doskonale wyposażoną salą rekreacyjno-sportową, która daje świetne możliwości rozwoju sprawności fizycznej maluchów. Wszystkie sale przedszkolne są przyjazne dzieciom. Kolorowe, wyposażone w zalecane przez kuratorium oświaty, pomoce naukowe, gry dla dzieci oraz zabawki. Jednak serce przedszkola to nie budynek czy sale, a kadra pełnych serca do pracy z dziećmi, wykwalifikowanych i doświadczonych wychowawców. Ciepłe podejście nauczycieli, zapał i pasja pozwalają wychowawcom stymulować maluchy do rozwoju i poznawania otaczającego je świata podczas zabawy. W cenie pakietu niepubliczne przedszkole w Białymstoku oferuje nauczanie języka angielskiego oraz szeroką gamę zajęć rozwijających dziecięce talenty, takich jak: rytmika, zajęcia taneczne oraz gimnastyka korekcyjna, także różnorodne koła zainteresowań jak: koło przyrodnicze, teatralne, komputerowe, plastyczne, itp. Wartym uwagi atutem przedszkola jest własna kuchnia, dzięki której serwowane posiłki są zawsze świeże i apetyczne. Przedszkole serwuje opracowaną przez dietetyka zbilansowaną dietę, sprzyjającą rozwojowi naszych milusińskich. Podkreślamy, iż budynek przedszkola jest monitorowany, a wejście do budynku jest zabezpieczone wideodomofonem. Serdecznie polecamy.

Lokalizacja firmy na interaktywnej mapie

Podlinkuj stronę przedszkole-nazielonejgorce.pl:

Przedszkole Białystok

Komentarze:

Nick:
Komentarz:
CAPTCHA Image

Ten wpis nie posiada jeszcze komentarza, bądź pierwszy - wyraź swoją opinię.

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Konradek opieka nad dziec

Konradek opieka nad dzieckiem Warszawa
 • 09.06.2014r.
 • 521
 • 4262

W Warszawie w 1999 roku zaistniało prywatne przedszkole Konradek. Najistotniejszym jego założeniem jest kształcenie i wychowywanie maluchów ... - szczegóły »

Ocena: 4.5/10 (10 głosów)

Tamer meble przedszkolne

Tamer meble przedszkolne
 • 04.07.2014r.
 • 511
 • 4587

Bogata kolorystyka oraz przyciągające kształty to niektóre z cech charakteryzujących umeblowanie wytwarzane w łódzkiej firmie Tamer. Ponadto ... - szczegóły »

Ocena: 3.6/10 (16 głosów)

Puchpuch.pl - Przedszkola

Puchpuch.pl - Przedszkola Ciuchcia Warszawa
 • 08.07.2014r.
 • 570
 • 4635

Przedszkole Ciuchcia Puch-Puch to warszawskie przedszkole oferujące codzienne lekcje angielskiego oraz szeroki pakiet zajęć podstawowych, ja ... - szczegóły »

Ocena: 4.8/10 (9 głosów)

Miniprzedszkolak.pl - prz

Miniprzedszkolak.pl - przedszkole Warszawa Włochy
 • 08.12.2014r.
 • 537
 • 5772

Prowadzona przez nas agencja ubezpieczeniowa znajduje się w Warszawie - pracują w niej specjaliści posiadający odpowiednie wykształcenie i d ... - szczegóły »

Ocena: 5.3/10 (11 głosów)