Przedszkole Białystok

Przedszkole to instytucja opiekuńczo-wychowawcza, której zadaniem jest zapewnienie dzieciom właściwych warunków rozwoju fizycznego, umysłowego, emocjonalnego i społecznego, ale czy przedszkole to tylko tyle? Nowo powstałe niepubliczne przedszkole na Zielonej Górce w Białymstoku ma do zaoferowania znacznie więcej. Działające od września 2012 roku przedszkole, mieści się w nowym zaprojektowanym i wybudowanym z myślą o potrzebach przedszkola, ponad 900 metrowym budynku przy ulicy Weneckiej na terenie kameralnego osiedla domów szeregowych Zielona Górka, w otoczeniu terenów zielonych i niedalekim sąsiedztwie lasu. Przedszkole może się poszczycić doskonale wyposażoną salą rekreacyjno-sportową, która daje świetne możliwości rozwoju sprawności fizycznej maluchów. Wszystkie sale przedszkolne są przyjazne dzieciom. Kolorowe, wyposażone w zalecane przez kuratorium oświaty, pomoce naukowe, gry dla dzieci oraz zabawki. Jednak serce przedszkola to nie budynek czy sale, a kadra pełnych serca do pracy z dziećmi, wykwalifikowanych i doświadczonych wychowawców. Ciepłe podejście nauczycieli, zapał i pasja pozwalają wychowawcom stymulować maluchy do rozwoju i poznawania otaczającego je świata podczas zabawy. W cenie pakietu niepubliczne przedszkole w Białymstoku oferuje nauczanie języka angielskiego oraz szeroką gamę zajęć rozwijających dziecięce talenty, takich jak: rytmika, zajęcia taneczne oraz gimnastyka korekcyjna, także różnorodne koła zainteresowań jak: koło przyrodnicze, teatralne, komputerowe, plastyczne, itp. Wartym uwagi atutem przedszkola jest własna kuchnia, dzięki której serwowane posiłki są zawsze świeże i apetyczne. Przedszkole serwuje opracowaną przez dietetyka zbilansowaną dietę, sprzyjającą rozwojowi naszych milusińskich. Podkreślamy, iż budynek przedszkola jest monitorowany, a wejście do budynku jest zabezpieczone wideodomofonem. Serdecznie polecamy.

Lokalizacja firmy na interaktywnej mapie

Podlinkuj stronę przedszkole-nazielonejgorce.pl:

Przedszkole Białystok

Komentarze:

Nick:
Komentarz:
CAPTCHA Image

Ten wpis nie posiada jeszcze komentarza, bądź pierwszy - wyraź swoją opinię.

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Ecokids.edu.pl

Ecokids.edu.pl
 • 14.10.2015r.
 • 380
 • 8429

Nasze przedszkole znajduje się w warszawskiej dzielnicy Ursynów. Oferujemy bogatą ofertę edukacyjną o profilu ekologiczną dla dzieci już od ... - szczegóły »

Ocena: 2.6/10 (7 głosów)

Gumisiowygaj.pl Bielsko-B

Gumisiowygaj.pl Bielsko-Biała
 • 12.11.2015r.
 • 435
 • 8636

Prywatne przedszkole Gumisiowy Gaj mieszczące się w Bielsku-Białej dzielnicy Wapienica to świetne miejsce dla dzieci już od 2 roku życia. Pa ... - szczegóły »

Ocena: 3.3/10 (12 głosów)

Kajtusie.pl niepubliczny

Kajtusie.pl niepubliczny żłobek Warszawa
 • 17.11.2016r.
 • 245
 • 11311

Zapraszamy do miejsca o nazwie Kajtusie. Żłobki są na najróżniejszym poziomie, jednak Kajtusie to prawdziwy strzał w dziesiątkę, miejsce ide ... - szczegóły »

Ocena: 4.8/10 (12 głosów)

Sloneczneprzedszkole.pl W

Sloneczneprzedszkole.pl Wrocław
 • 19.04.2018r.
 • 126
 • 14647

Polecam gorąco Słoneczne Przedszkole we Wrocławiu. Dzieci są pod opieką wykwalifikowanej kadry, Gwarantujemy dużo uśmiechu oraz radości. Dba ... - szczegóły »

Ocena: 2.8/10 (11 głosów)