Przedszkole Białystok

Przedszkole to instytucja opiekuńczo-wychowawcza, której zadaniem jest zapewnienie dzieciom właściwych warunków rozwoju fizycznego, umysłowego, emocjonalnego i społecznego, ale czy przedszkole to tylko tyle? Nowo powstałe niepubliczne przedszkole na Zielonej Górce w Białymstoku ma do zaoferowania znacznie więcej. Działające od września 2012 roku przedszkole, mieści się w nowym zaprojektowanym i wybudowanym z myślą o potrzebach przedszkola, ponad 900 metrowym budynku przy ulicy Weneckiej na terenie kameralnego osiedla domów szeregowych Zielona Górka, w otoczeniu terenów zielonych i niedalekim sąsiedztwie lasu. Przedszkole może się poszczycić doskonale wyposażoną salą rekreacyjno-sportową, która daje świetne możliwości rozwoju sprawności fizycznej maluchów. Wszystkie sale przedszkolne są przyjazne dzieciom. Kolorowe, wyposażone w zalecane przez kuratorium oświaty, pomoce naukowe, gry dla dzieci oraz zabawki. Jednak serce przedszkola to nie budynek czy sale, a kadra pełnych serca do pracy z dziećmi, wykwalifikowanych i doświadczonych wychowawców. Ciepłe podejście nauczycieli, zapał i pasja pozwalają wychowawcom stymulować maluchy do rozwoju i poznawania otaczającego je świata podczas zabawy. W cenie pakietu niepubliczne przedszkole w Białymstoku oferuje nauczanie języka angielskiego oraz szeroką gamę zajęć rozwijających dziecięce talenty, takich jak: rytmika, zajęcia taneczne oraz gimnastyka korekcyjna, także różnorodne koła zainteresowań jak: koło przyrodnicze, teatralne, komputerowe, plastyczne, itp. Wartym uwagi atutem przedszkola jest własna kuchnia, dzięki której serwowane posiłki są zawsze świeże i apetyczne. Przedszkole serwuje opracowaną przez dietetyka zbilansowaną dietę, sprzyjającą rozwojowi naszych milusińskich. Podkreślamy, iż budynek przedszkola jest monitorowany, a wejście do budynku jest zabezpieczone wideodomofonem. Serdecznie polecamy.

Lokalizacja firmy na interaktywnej mapie

Podlinkuj stronę przedszkole-nazielonejgorce.pl:

Przedszkole Białystok

Komentarze:

Nick:
Komentarz:
CAPTCHA Image

Ten wpis nie posiada jeszcze komentarza, bądź pierwszy - wyraź swoją opinię.

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Gumisiowygaj.pl Bielsko-B

Gumisiowygaj.pl Bielsko-Biała
 • 12.11.2015
 • 464
 • 8636

Prywatne przedszkole Gumisiowy Gaj mieszczące się w Bielsku-Białej dzielnicy Wapienica to świetne miejsce dla dzieci już od 2 roku życia. Pa ... - szczegóły »

Ocena: 0.0/10 (0 głosów)

Fantazja-dzieci.pl - prze

Fantazja-dzieci.pl - przedszkole Montessori
 • 28.12.2015
 • 282
 • 9025

Nasza placówka powstała z myślą o dzieciach i tym aby mogły zarówno rozwijać się intelektualnie, jak i ruchowo. U nas każde dziecko będzie m ... - szczegóły »

Ocena: 0.0/10 (0 głosów)

Bajkoweprzedszkola.pl - K

Bajkoweprzedszkola.pl - Klub Malucha Bemowo
 • 30.12.2015
 • 347
 • 9047

Zajmujemy się prowadzeniem dwóch przedszkoli na terenie Warszawy. Nasze placówki wyróżniają się bardzo indywidualnym podejściem do dzieci i ... - szczegóły »

Ocena: 0.0/10 (0 głosów)

Karate-kids.pl - przedszk

Karate-kids.pl - przedszkole miasteczko Wilanów
 • 28.04.2016
 • 322
 • 9835

Jesteśmy na chwilę obecną jednym przedszkolem w miasteczku Wilanów, które w swojej ofercie posiada zajęcia z karate. Możesz być jednak w peł ... - szczegóły »

Ocena: 0.0/10 (0 głosów)